
Холодильник MDH-N185D80-MB Grunhelm
- В наявності
- Код: 151508
26 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Grunhelm MDH-N185D80-MB — новий холодильник поєднує стильний дизайн із передовими технологіями та забезпечує оптимальні умови для зберігання продуктів. Він підтримує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, завдяки чому продукти довше залишаються свіжими.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 71 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 320 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 4 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 78 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 635х670х1855мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 701x722x1933 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | Сенсорний |
| Заморожування | 10 кг/24 рік |
| Клас захисту | I |
| Кліматичний клас | SN,N,ST,T |
| Колір | Чорний |
| Компресор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 129 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 191 л |
| Кількість полиць холодильної камери | 2 |
| Кількість ящиків морозильної камери | 2 |
| Лоток для яєць | 1 |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Номінальний струм | 1.5 А |
| Реверсивні двері | Немає |
| Розміщення морозильної камери | Нижнє |
| Система охолодження | No-frost |
| Система розморожування | No Frost |
| Споживана потужність (ват) | 150 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 0.68 кВт./год |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип дверей | SBS |
| Тип компресора | Прихований |
| Тип і матеріал ручки | Пластик |
| Керування | Електронне |
| Холодоагент | R600a/75g |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 26 899 ₴


