
Холодильник мультидор Grunhelm GMD-180HNX
- Немає в наявності
- Код: 89957
50 859 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника мультидора Grunhelm GMD-180HNX
Холодильник Grunhelm GMD-180HNX відноситься до типу мультидор із системою No Frost, у якого морозильна камера розміщена внизу з об'ємом 112 л. При загальному обсязі 337 л холодильна камера має 225 л. Морозильна камера оздоблена 6 ящиками, що формують 6 відділень, холодильна має 4 відділення з 3 полицями із загартованого скла та контейнером для овочів і зоною свіжості.На дверях холодильної камери встановлено 4 полиці. Морозилка за добу виробляє 16 кг. Є швидке охолодження та захист від дітей. Холодильник з невеликим енергоспоживанням (A+) потужністю 110 Вт освітлюється LED-підсвічуванням. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 87 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 337 л |
| Країна виробник | Китай |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 61.2 см |
| Корисний об'єм морозильної камери | 112 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 225 л |
| Потужність | 110 Вт |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 79.5 см |
- Ціна: 50 859 ₴










