
Холодильник мультидор Grunhelm MDM-N178D83-SG
- Немає в наявності
- Код: 110856
49 609 ₴
Опис холодильника мультидор Grunhelm MDM-N178D83-SG
Мультидор холодильник Grunhelm MDM-N178D83-SG із системою розморожування No Frost має такі важливі функції як зона свіжості, швидке охолодження, захист від втручання дітей, LED підсвічування, електронне керування з дисплеєм. Ручки інтегровані в кожну з дверей. При потужності 253 Вт холодильник належить до класу споживання A+. Об'єм всього холодильника загалом 466 л, при цьому холодильна камера 310 л, а морозильна 156 л з потужністю заморожування 10 кг на добу.
У холодильній камері вдало розміщені 4 відділення для зберігання продуктів, зона свіжості спеціального призначення та відсік для овочів унизу. Нижня морозильна камера утворює 6 відділень завдяки 6 ящикам, є дві полиці із міцного загартованого скла. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 із виробництва побутової техніки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 96 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 466 л |
| Країна виробник | Китай |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 178 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 66 см |
| Колір | Сірий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 156 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 310 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 83 см |
- Ціна: 49 609 ₴

